“Do t’i shkelim me Zhegrovën, Rashicën, Muriqin”, Vedati shpreson në fitoren e Kosovës në kualifikime (VIDEO)

2023-03-08

Screenshot 2023 03 08 235132.png

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Vedati i ka uruar fat Kosovës në ndeshjet futbollistike për kualifikimet për “Euro 2024”.

Kësisoj, Vedati është zotuar të besojë në profesionalizmin e lojtarëve të kombëtares, përfshirë: Edon Zhegrovën, Vedat Muriqit e Milot Rashicës.

“Jemi me ty Kosova jonë”, ka thënë pos tjerash Vedati. Por, për ta dëgjuar mesazhin e tij të plotë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/do-ti-shkelim-me-zhegroven-rashicen-muriqin-vedati-shpreson-ne-fitoren-e-kosoves-ne-kualifikime-video/