E fitoi sfidën, “Vëllai i Madh” shpërblen kapitene Gresën (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother VIP Kosova

Vëllai i Madh ka bërë të ditur se Gresa është zgjedhur kapitene në sfidën e kësaj jave.

Ajo për këtë ka marrë edhe një shpërblim, modelja do të ketë një fotosesion të realizuar nga fotografi Artan Korenica.

Ky fotosesion do të realizohet brenda shtëpisë më të madhe në vend.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/e-fitoi-sfiden-vellai-i-madh-shperblen-kapitene-gresen-video/