“E ka kalu testin”, Andi flet për Gresën me Stresin (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi po fliste me Stresin rreth një testimi që ia kishte bërë Gresës .

Ai e vlerësoi se Gresa e ka kaluar testin, sipas tij, në rregullim e shtratit.

“E ka kaluar testin, veç me shiku se a po e rregullon shtratin”, ka thënë Andi.

Por Stresit nuk i pëlqen kjo gjë, ai e cilëson si një fiksim këtë gjë.

“Nëse vazhdon kështu nuk e di a kanë mbetur edhe pak ditë, duhet të kesh kujdes me këto fiksime si ushtar”, ka thënë Stresi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/e-ka-kalu-testin-andi-flet-per-gresen-me-stresin-video/