“E urrej kur gjërat më deformohen në përgjithësi”, i thotë Andi, Brunos (VIDEO)

2023-03-01

Andi Bruno.jpg

Andi dhe Bruno kanë diskutuar me njëri-tjetrin për disa zhvillime në shtëpi.

Ai i tha Brunos se nuk e pëlqen që t’i ndryshohen nga të tjerët fjalët apo gjërat që ai i shpreh.

Bruno i dha të drejtë duke e këshilluar që të veproj siç është vetja.

Ndiqni videon për më shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source:
https://klankosova.tv/e-urrej-kur-gjerat-me-deformohen-ne-pergjithesi-i-thote-andi-brunos-video/