Edhe “Optika 1” i befason ‘nysat’ me syze unike (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother VIP Kosova

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova janë kënaqur sonte shumë duke pranuar dhurata prej më të ndryshmeve nga sponsorët e shumtë të këtij formati televiziv.

Edhe kompania “Optika 1” i ka befasuar ‘nysat’ me nga një palë syze unike, të cilat ata mezi pritën që t’i marrin.

“Optika 1, lider në Shqipëri dhe tashmë në Kosovë është zgjidhja e parë për syze dielli dhe syze optike origjinale”, u tha pos tjerash në njoftimin e lexuar gjatë spektaklit nga prezantuesi, Alaudin Hamiti.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/edhe-optika-1-i-befason-nysat-me-syze-unike-video/