Entuziazmohet Stresi, e dëgjon për herë të parë këngën e tij të re (VIDEO)

2023-03-11

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Stresi ka reaguar i emocionuar edhe entuziazmuar pasi ka dëgjuar për herë të parë këngën e tij të re.

Kënga që i thërret Kosovës e Shqipërisë, u shkrua, incizua e përfundua përgjatë aventurës televizive të Stresit në BBVK.

Kënga nuk është publikuar akoma në platformën YouTube.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/entuziazmohet-stresi-e-degjon-per-here-te-pare-kengen-e-tij-te-re-video/