Eskalon darka e të nominuarve, Vedati e quan Xhulin “Komandante të Dubait” (VIDEO)

2023-03-02

20230302 223352.jpg

Ka eskaluar darka e të nominuarve, derisa në debat mes Xhulit dhe Vedatit, është rikthyer tema e luftës.

Xhuli i ka qëndruar pas deklaratës së mëhershme që Vedati është dashur të luftojë dhe jo të ikë në kampe refugjatësh gjatë luftës.

Në diskutim shumë të nxehtë, Vedati e ka quajtur Julianën “komandate të Dubait” duke iu referuar stilit të shtrenjtë të jetesës që ajo bënë.

Po ashtu, Xhuli është ndjerë e ofenduar nga ky epitet teksa në mbrojtje të saj ka dalë edhe Melisa.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/eskalon-darka-e-te-nominuarve-vedati-e-quan-xhulin-komandante-te-dubait-video/