Fillon nata Prime e Big Brother VIP Kosova, iu presin befasi të shumta (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Ka filluar nata e sotme Prime e Big Brother VIP Kosova.

Sonte në këtë spektakël do të ketë befasi shumta, përcjell Klankosova.tv.

E pas shqetësimeve shëndetësore që ka pasur tash e disa ditë, Lugati tashmë është në gjendje më të mirë dhe sonte i bashkohet mbrëmjes.

Spektaklin mund ta ndiqni direkt në Klan Kosova dhe ArtMotion, por edhe në YouTube.

Source:
https://klankosova.tv/fillon-nata-prime-e-big-brother-vip-kosova-iu-presin-befasi-te-shumta-video/