Finalistët e përmbyllin mbrëmjen me super atmosferë të krijuar nga këngëtarja Lori (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother VIP Kosova

Finalistët e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova e kanë përmbyllur natën e spektaklit Prime në mënyrën më të mirë.

Kjo falë këngëtares Loreta Kaçka – Lori, e cila iu ka dhuruar atyre një super performancë ‘live’ që ndezi atmosferën në oborrin e shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Lori ka interpretuar këngë popullore tradicionale të muzikës shqiptare si dhe disa prej hiteve më të mëdha të repertuarit të saj.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/finalistet-e-permbyllin-mbremjen-me-super-atmosfere-te-krijuar-nga-kengetarja-lori-video/