“French Tacos” kujdeset që kandidatët për finale të hanë një super darkë (VIDEO)

2023-03-09

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrentët e nominuar të Big Brother VIP Kosova po vazhdojnë të shijojnë darkën e shtruar enkas për ta, derisa e njëjta është përgatitur nga “French Tacos”.

Ushqime nga më të ndryshmet janë sërvirur në tryezë për ‘nysat’, ndërsa që të gjithë nuk i kanë rezistuar pyetjeve pikante.

Veç se për dallim prej netëve tjera, ata sonte janë përgjigjur në vend të njëri-tjetrit, ashtu siç i ka caktuar “Vëllai i Madh”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/french-tacos-kujdeset-qe-kandidatet-per-finale-te-hane-nje-super-darke-video/