Gabova që i thash Stresit “legen”, Xhuli i përgjigjet pyetjes së publikut (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Juliana është përgjigjur në pyetjen e publikut se cili mendon që ka qenë gabimi i saj më i madh brenda lojës së Big Brother Vip Kosova.

Ajo ka thënë se gabimi i saj më i madhi është fjala “legen” që i kishte thënë Stresit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/gabova-qe-i-thash-stresit-legen-xhuli-i-pergjigjet-pyetjes-se-publikut-video/