“Gjeni dallimet”, Andi me shaka krahason Artanin me fshesën (VIDEO)

2023-01-20

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi ka bërë shaka me Artanin gjatë qëndrimit të tyre në oborrin e shtëpisë.

Ai mori fshesën dhe duke qeshur ia ofroi Artanit dhe tha: “Gjeni dallimet”, njofton Klankosova.tv.

Këtë gjë, Artani e mori me shumë sportivitet meqë gjithçka u bë për të qeshur të gjithë bashkë.

Source:
https://klankosova.tv/gjeni-dallimet-andi-me-shaka-krahason-artanin-me-fshesen-video/