“Gjirafa Mall” surprizon ‘nysat’ me dhurata të personalizuara dhe shumë unike (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother VIP Kosova

Kompania “Gjirafa Mall”, qendra më e madhe tregtare e blerjeve online në vend dhe në rajon i ka surprizuar konkurrentët e Big Brother VIP Kosova.

Secili prej ‘nysave’ ka pranuar nga një dhuratë të personalizuar me produkte nga “Gjirafa Mall”, teksa banorët i janë gëzuar kësaj befasie goxha shumë.

Për t’i parë dhuratat dhe reagimet e ‘nysave’, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/gjirafa-mall-surprizon-nysat-me-dhurata-te-personalizuara-dhe-shume-unike-video/