Gjoni nuk do të rikthehet në BBVK, emocionohen banorët (VIDEO)

2023-01-20

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gjoni për shkak të situatës me shëndetin, nuk do të mund të kthehet më në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Këtë lajm e kanë marrë sonte banorët, pas të cilit janë mërzitur dhe emocionuar shumë, përcjell Klankosova.tv.

Megjithatë, lajmi i mirë për ta ishte se Gjoni është në gjendje të mirë dhe i disponuar.

Për shkak të  ftohjes pak më të thellë që ka, atij i duhet të vazhdojë edhe pak nën trajtimin mjekësor.

Source:
https://klankosova.tv/gjoni-nuk-do-te-rikthehet-ne-bbvk-emocionohen-banoret-video/