“Green Steam” e bënë shtëpinë të duket njëjtë sikur më 5 dhjetor (VIDEO)

2023-03-03

Big Brother VIP Kosova

Shtëpia më e ndjekur e momentit në vend, ajo e Big Brother VIP Kosova është pastruar këtë javë e tëra nga ekipi profesionist i kompanisë “Green Steam”.

Banorët janë ftuar të rrinë në pjesën e oborrit të shtëpisë, derisa kur u futën brenda dhe panë shtëpinë e pastruar në të gjitha këndet, ata thjesht kanë ngelur gojëhapur nga pastërtia që mbretëronte.

Gjithsesi, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, kurse formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/green-steam-e-bene-shtepine-te-duket-njejte-sikur-me-5-dhjetor-video/