Gresa Hoti – eliminohet nga Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother VIP Kosova

Publiku ka vendosur që banorja e radhës që duhet ta ndërpresë menjëherë garën për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh është Gresa Hoti.

Gresa ishte pjesë e kastit që prej natës së hapjes së BBVK-së, derisa brenda shtëpisë pati nisur edhe një lidhje dashurie me konkurrentin tjetër, tashmë të eliminuar, Andin.

Gjatë eksperiencës së saj në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, Gresa është njohur si karakter më i qetë dhe më pak e përfshirë në debate, derisa e ka shijuar goxha shumë romancën me Andin.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/gresa-hoti-eliminohet-nga-big-brother-vip-kosova-video/