Gresa zgjohet ndryshe sot dhe ‘fajtor’ është Andi (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Sot ishte një mëngjes ndryshe për Gresën.

Kjo për faktin se modelja u zgjua me mëngjesin në shtrat, njofton Klankosova.tv.

Atë e përgatiti Andi pasi djemve iu kërkua mbrëmë të përkujdesen për vajzat në mënyrën më të mirë të mundshme.

Ndiqni videon më poshtë.

Source:
https://klankosova.tv/gresa-zgjohet-ndryshe-sot-dhe-fajtor-eshte-andi-video/