“Hajde merremi vesh”, Xhuli i kërkon Andit të shkojë në lavanderi (VIDEO)

2023-01-19

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi dhe Xhuli që nga fillimi kanë pasur disa keqkuptime me njëri-tjetrin.

E sot Xhuli i ka kërkuar Andit që të shkojnë në lavanderi e të bisedojnë për disa gjëra, përcjell Klankosova.tv.

“Nuk shkon kështu më, duhet ta bëjmë një zgjidhje, edhe nëse ti nuk don me u marrë vesh me mua, unë dua të merrem vesh me ty, kështuqë nëse ka mundësi, kisha dashtë me ardhë në lavanderi“, u shpreh tutje Xhuli.

Source:
https://klankosova.tv/hajde-merremi-vesh-xhuli-i-kerkon-andit-te-shkoje-ne-lavanderi-video/