Himena e provokon Xhulin, ia matë temperaturën dhe i dhuron përqafime Atdheut (VIDEO)

2023-03-11

Screenshot 2023 03 11 212051.png

Ish banorja e Big Brother VIP Kosova, Himena gjatë rikthimit të sotëm në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, nuk i ka kursyer provokimet që prej hyrjes brenda.

Kësisoj, pos debateve të shumta që ajo zhvilloi që në minutat e parë, herë me Stresin e herë me Xhulin, e ka provokuar këtë të fundit me një mënyrë goxha interesante.

Himena i ka shkuar nga afër Atdheut, dhe duke qenë se ajo studion mjekësinë, ia ka matur temperaturën me duar e i ka dhuruar përqafime – por, shikimi i Xhulit fliste shumë.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

Source:
https://klankosova.tv/himena-e-provokon-xhulin-ia-mate-temperaturen-dhe-i-dhuron-perqafime-atdheut-video/