Himena, Ganja dhe Xhuli ia drejtojnë flokët Artanit, ai shkakton të qeshura me batutat e tij (VIDEO)

2023-01-21

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli, Artani, Himena, Atdheu e Mbresa kanë qëndruar një kohë të caktuar bashkë.

E gjatë kësaj kohe, Himena ia ka drejtuar flokët Artanit, përcjell Klankosova.tv.

“Çika jem”, i është drejtuar Himena, Artanit me shaka.

Source:
https://klankosova.tv/himena-ganja-dhe-xhuli-ia-drejtojne-floket-artanit-ai-shkakton-te-qeshura-me-batutat-e-tij-video1/