“Ia nguli edhe shokut të vet”, polemika në mes të Stresit dhe Artanit (VIDEO)

2023-01-20

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gjatë natës së sotme të spektaklit Primë të Big Brother VIP Kosova, “Vëllai i Madh” ka shfaqur në një video material lidhur me polemikat mes Stresit dhe Artanit.

Brenda materialit, u pa Artani duke shprehur dyshimet e tij, rreth një marrëveshjeje në mes të Stresit dhe Getinjos, veç se sipas tij, ky i fundit “nuk ka qenë në dijeni për këtë”.

“Ai e ka prerë edhe shokun e vet ia nguli ,marrëveshjen e din Stresi por nuk e din Geti’, dëgjohet të thotë Artani në klip.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, për t’i mësuar detajet e tjera.

Source:
https://klankosova.tv/ia-nguli-edhe-shokut-te-vet-polemika-ne-mes-te-stresit-dhe-artanit-video1/