“Ishte gjesti më i mirë që kam bërë”, Stresi për kthimin e fanellës te rrobat e Artanit (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Prej natës së fundit të spektaklit prime të “Big Brother VIP Kosova”, raportet mes Stresit dhe Artanit janë ftohur dukshëm.

Kësisoj, krisja e raporteve mes dyshes ka rezultuar edhe me kthimin e fanellës me fotografinë e aktorit të ndjere, Rasim Thaqit – Cimës, të cilën Artani ia kishte dhuruar Stresit.

E ky gjest duket ta ketë prekur goxha shumë Artanin, por të njëjtin veprim Stresi e ka quajtur “si  më të mirin që e ka bërë”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Source:
https://klankosova.tv/ishte-gjesti-me-i-mire-qe-kam-bere-stresi-per-kthimin-e-fanelles-te-rrobat-e-artanit-video/