“Ja e marr, ja vdes”, Stresi tregon si u bashkuan prindërit e tij (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi u ka folur banorëve të tjerë të shtëpisë së Big Brother Vip Kosova për fillimet e dashurisë mes prindërve të tij.

Stresi ka thënë: “Nëna ime nuk ka bërë martesë atëherë”.

“Nëna ime e ka dashtë babanë tim, ai e ka grabitur, sepse nuk kanë dashtë prindërit. Babai im ka thënë  o e marrë, o vdes”.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/ja-e-marr-ja-vdes-stresi-tregon-si-u-bashkuan-prinderit-e-tij-video/