“Jam munduar ta bëj tortën më të mirë, por pa merak se do të ta kthej”, i thotë Xhuli-Atdheut (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova

“Ditëlindja” e Atdheut e që rezultoi të ishte vetëm një ‘prank’ i Stresit në bashkëpunim me të bëri që Xhuli ta përgatisë tortën për festën që do të mbahej në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Kësisoj, porsa ajo e kuptoi që e gjitha ishte një shaka, nuk mungoi as një hatërmbetje e vogël prej saj.

“Jam munduar ta bëj tortën më të mirën, se i kam bërë dhe katër të tjera para kësaj. Ndihesha keq, se thash mos e kam bërë gabim se mua më ikin datat nganjëherë, por ta kthej unë”, i ka thënë Xhuli, Atdheut.

Ndërkaq, në anën tjetër, Atdheu i ka dhuruar një puthje Xhulit, ndërsa ka shprehur mirënjohjen e tij për ëmbëlsirën e përgatitur nga duart e saj.

“E pash gjestin, më pëlqeu. Duke dashur të pijmë çaj dhe i thash Vedatit ‘po e hajmë një torte’, dhe duke ardhur i thash Stresit ‘hajde ta bëjmë sikur e kam ditëlindjen’”, i ka thënë Atdheu, Xhulit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/jam-munduar-ta-bej-torten-me-te-mire-por-pa-merak-se-do-te-ta-kthej-i-thote-xhuli-atdheut-video/