“Jam single por i kam disa kritere”, Mbresa i përgjigjet pyetjes së publikut (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Për Mbresën sonte erdhi një pyetje personale nga publiku, në lidhje me “statusin e saj martesor”.

Ajo u pyet se a është në lidhje dashurie apo jo?

Mbresa e mohoi të jetë në lidhje dashurie, derisa foli për kriteret që duhet t’i përmbushë një mashkull për të qenë në krahët e saj.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/jam-single-por-i-kam-disa-kritere-mbresa-i-pergjigjet-pyetjes-se-publikut-video/