“Je i pabesë edhe rrenc”, Juliana përplaset me Stresin (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Debatet në mes të Stresit e Julianës, ishin rralluar kohëve të fundit, mirëpo sonte iu rikthyen “zanatit të vjetër”.

Përplasjet në mes dyshes këtë natë ishin të shumta. 7

“Je i pabesë edhe rrenc”, i tha Juliana Stresit.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/je-i-pabese-edhe-rrenc-juliana-perplaset-me-stresin-video/