Juliana dhe Melisa e “këshillojnë” Mbresën si të sillet me Vedatin (VIDEO)

2023-03-02

Melisa 7.jpg

Mbresa dhe Juliana sot e kanë këshilluar Melisën se si të reagojë në raport me Vedatin.

Këshillat e saj erdhën pas një debati që e pati gjatë ditës së djeshme Melisa me Vedatin.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/juliana-dhe-melisa-e-keshillojne-mbresen-si-te-sillet-me-vedatin-video/