Juliana: Do të kisha mbërri në finale me apo pa Stresin (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Finalistët e Big Brother VIP Kosova sonte u sfiduan me pyetje të shumta nga publiku.

Juliana u pyet se a mendon se do të mbërrinte në finale po të mos ishte Stresi?

“Po të mos ishte Stresi, a mendon që do të mbërrije në finale?”, ishte pyetja për Julianën.

Ajo tha se në finale do të mbërrinte me, apo pa Stresin.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/juliana-do-te-kisha-mberri-ne-finale-me-apo-pa-stresin-video/