Juliana ia tregon Melisës ofendimet që i ka bërë Stresi ndaj saj (VIDEO)

2023-03-02

Stresi 2.jpg

Juliana ka biseduar me Melisën për raportin dhe debatet që ajo i ka me Stresin.

Ajo i ka treguar asaj se Stresi e ka ofenduar disa herë derisa kanë folur së bashku.

“Më ka thënë shumë gjëra të ndryshme ofenduese”, ka thënë Juliana.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/juliana-ia-tregon-melises-ofendimet-qe-i-ka-bere-stresi-ndaj-saj-video/