Juliana-Melisës: Nuk ndalem, çka të mendoj ia them Stresit (VIDEO)

2023-03-02

Juliana Stresi 1.jpg

Juliana ka biseduar me Melisën për raportin dhe debatet që ajo i ka me Stresin.

Ajo ka treguar se në fillim ka hezituar që të debatojë me të brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

“Unë çfarë të mendoj do t’ia them nuk do të ndalem”, ka thënë Stresi.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/juliana-melises-nuk-ndalem-cka-te-mendoj-ia-them-stresit-video/