Juliana: Në BBVK e përfaqësoj kauzën time për gratë (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Juliana, në darkën e sontme të shtruar për finalistët, tha se në shtëpinë e famshme e përfaqëson kauzën e saj për gratë.

Kjo deklaratë e Julit, erdhi pasi u pyet nga publiku se pse flet në emër të të gjithve kur e përfaqëson vetëm veten.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/juliana-ne-bbvk-e-perfaqesoj-kauzen-time-per-grate-video/