Juliana për Vedatin: Nuk e kuptoja se si doli i preferuari i publikut kur ofendoi motrat shqiptare (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother VIP Kosova

Juliana është sqaruar rreth reagimeve të saja që pati gjatë javës, pasi në Prime-n e së premtes Vedati doli i preferuari.

Ajo tha se ishte prekur se pse publiku e votoi Vedatin, sipas saj, pasi i ka ofenduar gratë shqiptare.

“Jemi ka fundi dhe zvogëlohet durimi kur jemi afër finales. U bënë shumë gjëra në një periudhë shumë të shkurtër dhe nuk më pëlqeu ajo gjë”.

“Nuk e kuptoja se si doli i preferuar një person që i ofendoi motrat shqiptare”, ka thënë Juliana.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/juliana-per-vedatin-nuk-e-kuptoja-se-si-doli-i-preferuari-i-publikut-kur-ofendoi-motrat-shqiptare-video6/