Juliana qan derisa ia uron 8 Marsin nënës së saj dhe grave të tjera (VIDEO)

2023-03-08

Big Brother Vip Kosova Banoret

Juliana sot ua ka uruar 8 Marsin të gjitha grave, por edhe familjareve të veta, të cilat i ka përmendur me emra.

Po ashtu, ajo është shprehur falënderuese për një dhuratë që ka pranuar brenda Big Brother Vip Kosova, por tha se nuk e di kush ia ka dërguar.

Banorja është emocionuar dhe ka qarë në momentin kur ia uroi festën e gruas, nënës se vet.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/juliana-qan-derisa-ia-uron-8-marsin-nenes-se-saj-dhe-grave-te-tjera-video/