Juliana sqarohet me Atdheun: E kam pranuar gabimin, të kam kërkuar falje (VIDEO)

2023-03-12

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gjatë qëndrimit një ditor të Atdheut brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova, Juliana ka biseduar me të për shumë gjëra.

Ajo i ka thënë atij se i ka pranuar gabimet e saja që i ka bërë në raport me të.

“E kam pranuar fajin tim, bile edhe të kam kërkuar falje”, ka thënë Juliana.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/juliana-sqarohet-me-atdheun-e-kam-pranuar-gabimin-te-kam-kerkuar-falje-video3/