Juliana thotë se do t’i ftojë Stresin dhe Vedatin në dasmë (VIDEO)

2023-03-02

Juliana Nura.png

Juliana ka treguar se kë do ta ftojë në dasmën e saj.

Ajo i ka thënë Vedatit dhe Stresit se të dy do t’i ftojë në dasmën e saj.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/juliana-thote-se-do-ti-ftoje-stresin-dhe-vedatin-ne-dasme-video/