Juliana, Vedatit: Ti je aktor, ne nuk i shohim strategjitë e tua (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother VIP Kosova

Juliana dhe Vedati sot e patën një darkë për t’u sqaruar pas debateve që patën ditëve të fundit.

Juliana i ka thënë se ai është një aktor edhe në jetën reale, pos në profesion.

“Ti je aktor, ne nuk i shohim strategjitë e tua”, ka thënë Juliana.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/juliana-vedatit-ti-je-aktor-ne-nuk-i-shohim-strategjite-e-tua-video/