“Kam shumë pikëpyetje ndaj teje”, i thotë Juliana, Atdheut (VIDEO)

2023-03-12

Big Brother Vip Kosova Banoret

Juliana ka biseduar me Atdheun për raportin e tyre që patën brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ajo i tha atij se në raport me të ka shumë pikëpyetje lidhur me atë që kanë përjetuar se sa është e vërtetë.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/kam-shume-pikepyetje-ndaj-teje-i-thote-juliana-atdheut-video/