“Kapen Bajramovit dhe Nurovit”, qeshin Juliana dhe Vedati për një lidhje familjare që e kanë (VIDEO)

2023-03-01

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati dhe Juliana kanë bërë shaka me njëri-tjetrin në raport me kontaktin e tyre, pasi e kanë dalur se kanë lidhje familjare.

Ata than se në Prime do të përplasen dhe do të kenë debate, e gjitha kjo me shaka.

Ndiqni videon për më shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/kapen-bajramovit-dhe-nurovit-qeshin-juliana-dhe-vedati-per-nje-lidhje-familjare-qe-e-kane-video/