“Ke dyshuar në historinë time”, Melisa përplaset me Vedatin në Prime (VIDEO)

2023-03-03

Melisaa.jpg

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Melisa dhe Vedati kanë pasur një përplasje gjatë javës, e cila ka vazhduar edhe sonte në Prime.

Melisa është shprehur se mendon që Vedati ka dyshuar në historinë e saj, të cilën e ka treguar pak ditë më parë.

“Ti zotëri e ke dyshuar, mua nuk ma hjek askush nga mendja”, është shprehur Melisa, gjë të cilën Vedati e ka kundërshtuar.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

Source:
https://klankosova.tv/ke-dyshuar-ne-historine-time-melisa-perplaset-me-vedatin-ne-prime-video/