Kë e mori e kë nuk e mori malli për Mc Bekën prej banorëve të BBVK-ës? (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gresa dhe Juliana kanë biseduar me disa prej banorëve të tjerë për ish-banorin, Mc Bekën.

Juliana ka thënë se atë e ka marrë malli për Mc Bekën, ndërsa Gresa ia ktheu duke i thënë se nuk e ka marrë malli aspak.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/ke-e-mori-e-ke-nuk-e-mori-malli-per-mc-beken-prej-banoreve-te-bbvk-es-video5/