“Ke luajtur mirë flliqt”, Andi i thotë Mbresës (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother VIP Kosova

Andi i ka treguar Mbresës mendimin e tij se pse ajo duhet të largohet nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova.

Ai i ka thënë se ajo është intrigantja më e madhe brenda shtëpisë.

Po ashtu, i ka thënë se edhe: “Ke luajtur flliqt”.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/ke-luajtur-mire-flliqt-andi-i-thote-mbreses-video/