Këtë punë po përton ta bëjë Mbresa (VIDEO)

2023-01-20

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa i ka thënë Stresit se po përton t’i paketojë gjërat e veta.

Kjo pasi banorja e Big Brother VIP Kosova është në mesin e të nominuarve dhe nëse publiku vendos, mund të dalë sonte.

Për këtë shkak, ajo dhe të tjerët duhet t’i bëjnë gati valixhet e tyre.

Dëgjoni diskutimin e saj me Stresin derisa të dy po bëheshin gati për gjumë, njofton Klankosova.tv.

 

Source:
https://klankosova.tv/kete-pune-po-perton-ta-beje-mbresa-video/