“Kjo deklaratë më dhembi shumë”, Stresi vazhdon të flasë për Artanin (VIDEO)

2023-03-03

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi ka vazhduar të flasë për deklaratën e Artanit se do t’i jepte 100 mijë euro për bamirësi nëse do ta fitonte Big Brother VIP Kosova.

Reperi shqiptar i tha Melisës dhe Mbresës se kjo deklaratë e tij i ka dhembur shumë. Madje ai tha se Artanit po mundohet të përfitojë pjesën tjetër të çmimit me bamirësi.

Ndiqni videon.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/kjo-deklarate-me-dhembi-shume-stresi-vazhdon-te-flase-per-artanin-video/