“Kosovë, Shqipëri”, Artani përgëzon Stresin për këngën e realizuar brenda shtëpisë (VIDEO)

2023-03-12

Big Brother Vip Kosova Banoret

Artan e ka përgëzuar Stresi për këngën që e ka realizuar gjatë qëndrimit në të shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

Kënga me titull “Kosovë, Shqipëri” është punuar jashtë nga ekipi i reperit.

“Këngën që e ke realizuar është super. Teper më ka pëlqyer”, ka thënë Artani.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/kosove-shqiperi-artani-pergezon-stresin-per-kengen-e-realizuar-brenda-shtepise-video/