“Kurrë e përjetë”, Vedati i thotë Xhulit se nuk i kërkon falje për “Komandant Dubai” (VIDEO)

2023-03-03

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati i ka thënë mbrëmë Xhulit se nuk do t’i kërkojë falje për “Komandante Dubai” që i tha në darkën e të nominuarve.

Kjo nuk do të ndodhë pasi sipas humoristit, nuk e ka ofenduar Xhulin me këtë fjali.

Ndiqni në videon e mëposhtme debatin mes banorëve kur darka ka përfunduar.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/kurre-e-perjete-vedati-i-thote-xhulit-se-nuk-i-kerkon-falje-per-komandant-dubai-video/