“Kurrë më mos i prek”, Vivieni dhe Xhuli debatojnë për rrobat në lavanderi (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Sfida e buxhetit për banorët këtë javë ka qenë që të komunikojnë duke kënduar.

E edhe me këtë formë komunikimi, Vivi dhe Xhuli kanë pasur një debat në lidhje me rrobat, përcjell Klankosova.tv.

Vivi i ka thënë Xhulit që të mos ia prek më rrobat e saj.

E mospajtime ka pasur edhe mes Xhulit dhe Gresës.

“Ne jemi të gjithë budalla, kjo është e mençura këtu”, është shprehur Gresa për Xhulin.

Source:
https://klankosova.tv/kurre-me-mos-i-prek-vivieni-dhe-xhuli-debatojne-per-rrobat-ne-lavanderi-video1/