Kush e prekë finalen për Andin, e kush për Blastën? (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother VIP Kosova

Ish konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Andi dhe Blasta kanë dhënë opinionet e tyre lidhur me banorët aktualë që pritet ta prekin finalen e madhe.

Blasta ka thënë se finalen sipas tij do e arrijnë konkurrentët përfshirë, Stresin, Xhulin, Vedatin dhe Artanin.

Përderisa, në anën tjetër, Andi i ka lakuar emrat e Gresës, Vedatit, Stresit dhe Xhulit si finalistë të edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/kush-e-preke-finalen-per-andin-e-kush-per-blasten-video/