“Kush ju ka pjell juve”, Xhuli nervozohet me Gresën, i thotë se nuk i thuhet femrës “pjell”

2023-03-09

Juliana Nura 1

Xhuli është nervozuar pak më Gresën, pasi kjo e fundit në një moment në kuzhinë, i tha asaj dhe Stresit “kush ju ka pjell juve”.

“Nuk thuhet pjell se është ofendim për femrën”, i tha Xhuli, modeles.

“Pse çdo gjë e merr për ofendim”, vazhdoi më tej modelja.

Ndiqni më poshtë bisedën e plotë mes tyre.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/kush-ju-ka-pjell-juve-xhuli-nervozohet-me-gresen-i-thote-se-nuk-i-thuhet-femres-pjell/