Largohet Afërdita Paqarada, s’do të ulet më në karrigen e opinionistes së BBVK-së (VIDEO)

2023-01-20

Big Brother Vip Kosova Banoret

Spektakli i sotëm Prime i Big Brother VIP Kosova po vazhdon të surprizojë ndjekësit e këtij formati televiziv, i cili që prej nisjes është më i ndjekuri në vend.

Kësisoj, opinionistja zyrtare e BBVK-së, ish Missi i parë kosovar, Afërdita Paqarada ka kumtuar lajmin për banorët dhe audiencën e gjerë, se nuk do të ulet më në karrigen, që deri sonte ishte e rezervuar posaqërisht për të.

Arsyet, Paqarada i ka quajtur “personale”, ndërsa i ka falënderuar të gjithë për mbështetjen që i kanë dhënë asaj në këtë aventurë televizive.

Source:
https://klankosova.tv/largohet-aferdita-paqarada-sdo-te-ulet-me-ne-karrigen-e-opinionistes-se-bbvk-se-video/