“Loja me fjalë”, kush fitoi – Vedati apo Gresa? (VIDEO)

2023-03-08

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Vedati dhe Gresa kanë luajtur gjatë pasdites së sotme një lojë me fjalë, derisa dyshja caktonin shkronjën dhe thonin fjalë që fillonin po me atë germë.

Dyshja kanë thënë falët që fillonin me shkronjën A, por për ta zbuluar se kush triumfoi në fund, Vedati apo Gresa dhe si shkoi loja e tyre, këtë e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/loja-me-fjale-kush-fitoi-vedati-apo-gresa-video/